VIP zóna

O soukromém prodeji – Private Sales

Private Sales je diskrétní, nadstandardní servis určený naší VIP klientele pro zprostředkování nákupu a prodeje umění. Mezi naše klienty patří jak soukromé osoby tak i korporátní společnosti.

Realizujeme transakce od současného výtvarného umění přes umělecké skvosty z minulého tisíciletí až po design, haute couture, dekorativní umění či hodinky, šperky, vzácné knihy a memorabilie. Naši partneři ve světě a další specialisté teamu Expertos využívají společných kontaktů a databáze tak, aby vám pomohli doplnit vaši sbírku umění. Nakupujeme po celém světě a máme informace z první ruky.

Kontaktujte nás, setkáme se s vámi v termínu, který vám vyhovuje. Věnujte se svému businessu, my vám ušetříme čas i finance. Na prvním místě je náš zákazník a diskrétnost consierge servisu. Samozřejmostí je prověření původu zboží a ověření pravosti – až potom realizujeme transakci. Vyřídíme za vás celní, daňové formality, pojištění uměleckých děl až po logistiku do místa určení. Dovolujeme si upozornit na právo odmítnout objednávku klienta, jež je v rozporu s platnými zákony a naším etickým kodexem.

Zveme vás, abyste nás kontaktovali, a dozvíte se více o aktuálních možnostech našich VIP „Private sales“ služeb.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.

Kde nás najdete:

Galerie Expertos

Náměstí Republiky 2/2  
301 00 Plzeň 3 - Vnitřní Město

Otevírací doba:

Po - So : 10 - 18 hodin
Neděle : dle domluvy

Kontakt

Telefon: +420 775 906 090
Email: info@expertos.cz
WEB: www.expertos.cz

Expertos Galerie