PODPORA UMĚLCŮ

Pro mladší klientelu máme v Galerii také současné autory. Do moderního interiéru můžete zakomponovat klasické dílo, při omezeném budgetu je to docela problém. Ve spolupráci s uměleckými školami jsme si vytipovali talenty, poskytli jim prostor na výstavy jejich tvorby, zastupujeme je – některé i exkluzivně. Všude platí dělba rolí. Umělci tvoří, my jim děláme PR a věříme, že naše volba byla správná a jednou jejich ceny děl budou někde jinde a počáteční investice se vrátí.

V naší Galerii si můžete vybrat originální díla mladých tvůrců. Někteří z nich jsou i otevření pro experiment a po se-tkání mladých lidí – interiérové architektky, umělce a klientů postupně vzniká báječné dílo – splněné přání investora, obrazy zasazené do domu, bytu jsou postupně tvořeny na objednávku a požadavek prostoru. Po adjustaci do ideálního rámu – většinou tzv. plovoucích (floatových) rámů vznikne vynikající artefakt tvořící z domu ten vysněný domov.

Jsou dvě cesty. Vidíte u nás obraz – ten si zamilujete na první pohled a musíte ho prostě mít. Druhá cesta je odhalit Vaše tužby a pomocí díla na objednávku tak splnit Vaše požadavky investora. Obojí se nám daří, získáváme nejen nové a stálé klienty, ale získáváme od nich i doporučení na jejich přátele.

Práce, kterou děláme, nás baví a spokojení zákazníci jsou důkazem, že to děláme snad dobře. Umění bylo vnímáno jako ukázka prestiže bohatých lidí. To platí i dál, přesto jsme našli unikátní cestu jak propojit mladé nadějné talenty a mladými investory, kteří musí počítat každou korunu.

Mějte doma originální umění – plakáty opravdu, ale opravdu nejsou řešení. Navíc vaše investice poroste. Chcete navíc šikovně uložit své peníze v nejistých dobách? Vylepšíte si domov a benefity Vám budou zkrachovalí makléři závidět. Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.

Kde nás najdete:

Galerie Expertos

Náměstí Republiky 2/2  
301 00 Plzeň 3 - Vnitřní Město

Otevírací doba:

Po - So : 10 - 18 hodin
Neděle : dle domluvy

Kontakt

Telefon: +420 775 906 090
Email: info@expertos.cz
WEB: www.expertos.cz

Expertos Galerie