Investice do umění

Investice do umění je alternativní investice, která svému vlastníkovi pomáhá diversifikovat rizika a stejně jako u komodit typu drahé kovy je bezpečným přístavem k uložení financí v nejistých časech.

Další výhodou investic do umění je dlouhodobý a stabilní trend zhodnocení financí, bonusem je zvýšený statut majitele a krásné ambiente.

Jak začít investovat do umění?

Doporučujeme sledovat informace, aukční rekordy a začít tím, co se vám líbí a na co budget stačí. Navštivte prodejní galerie, ptejte se galeristů. Poradí Vám, Ti vyspělejší i velice dobře.

Domů si odnesete originální dílo a brzy zatoužíte po dalším, abyste udělali radost i svým blízkým.

Galeristé jsou zvláštní lidé – dělají práci, která je baví a sledují trendy v oboru, cenový vývoj autorů u nás i ve světě. Domů si odnesete krásné dílo, líbí se Vám a brzy zatoužíte po dalším, abyste udělali radost i svým blízkým.

Co nakupovat, abyste neprodělali? U nás je dlouhodobý zájem o umění 20. století – českou Modernu. Nikdo neudělá chybu nákupem grafiky, kresby či malby od Kupky, Čapka, Filly či Zrzavého. Dále to jsou staří mistři do 19. století, poslední možností je kupovat mladé, perspek-tivní a žijící autory.

Díla současných autorů se hodí do moderních interiérů, možná získáte autora, jehož cena za pár let vyroste o řád. Navíc máte jistotu originálu.

Vyzkoušejte v praxi investice do umění, rádi Vám poradíme.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.

Kde nás najdete:

Galerie Expertos

Náměstí Republiky 2/2  
301 00 Plzeň 3 - Vnitřní Město

Otevírací doba:

Po - So : 10 - 18 hodin
Neděle : dle domluvy

Kontakt

Telefon: +420 775 906 090
Email: info@expertos.cz
WEB: www.expertos.cz

Expertos Galerie